لوگو لایم لانژ

اسپا چیست و چه خدماتی را شامل می شود؟

قبل از توضیح خدمات اسپا ابتدا نیاز است بدانید که تعاریف در مورد ریشه کلمه اسپا متفاوت است که دو مورد آن بیشتر مورد تایید است، یکی این که اسپا (SPA) از سه کلمه Sanitas Per Aquam به معنی سلامتی توسط آب گرفته شده است و دیگر اینکه نام اسپا از شهری به همین نام در بلژیک گرفته شده که به حوضچه های آب گرم برای استحمام شهره بوده است.

اینکه کدام یک از این دو روایت درست است خیلی اهمیت ندارد، چرا که امروزه وقتی از اسپا صحبت می کنیم صرفا منظور ما خدمات مبتنی بر آب درمانی نیست و با توجه به فراگیر شدن و استقبال مردم از اسپا و گسترش حوزه خدمات آن، کلیه امور خدمات سلامت و زیبایی را در خود جای داده است.  حال به شکل دقیق تر به این خدمات می پردازیم.

اصلی ترین خدمات اسپا چیست؟

در بالا اشاره کردیم که حوزه اسپا تا به امروز گستره ی بیشتری پیدا کرده است و با توجه به نیاز افراد خدمات نوینی به آن اضافه گردیده است اما لازم به ذکر است که یک مرکز اسپا نیاز است که حتما یکسری از این خدمات که در ذیل آمده است را شامل شود. لازم به ذکر است کلیه این خدمات به دو بخش سلامت و زیبایی تقسیم می شوند.

فیشیال Facial Skincare

فیشیال به منظور سلامت، شادابی و جوانی پوست از جمله خدمات اصلی اسپا می باشد. فیشیال یک خدمت مورد علاقه برای خانم هاست اما به این معنی نمی باشد که صرفا خانم ها نیاز به فیشیال و مراقبت از پوست صورت خود دارند، در مجموعه لایم لانژ خدمات فیشیال هم برای آقایان و هم بانوان انجام می شود. لازم به ذکر است با توجه به تنوع پوست افراد و نیاز آن ها به طور مثال رفع جوش و لک و… خدمات فیشیال نیز تخصصی بوده تا بنیاز این افراد را مرتفع سازد. به منظور شناخت انواع روش های فیشیال کلیک کنید. همچنین برای مشاهده قیمت فیشیال های مختلف می توانید به نرخ خدمات فیشیال مراجعه نمایید.

فیشیال سعادت آباد

ماساژ Massage

بر اساس گزارش انجمن ماساژ درمانی آمریکا، در سال 2018، تقریباً 19٪ از آمریکایی ها نوعی تن آسایی داشتند. و آنها دلایل زیادی برای انجام این کار دارند. افراد بیشتر و بیشتری – به ویژه افرادی که در سنین رشد هستند – فواید سلامتی تن آسایی را می شناسند. آنها از میان بسیاری از سبک‌های تن آسایی برای تسکین علائم یا التیام جراحات، کمک به برخی شرایط سلامتی و ارتقای سلامت کلی انتخاب می‌کنند. به منظور شناخت انواع روش های ماساژ کلیک کنید. همچنین برای مشاهده قیمت فیشیال های مختلف می توانید به نرخ خدمات ماساژ مراجعه نمایید.

ماساژ سعادت آبادفوت اسپا Foot SPA

فوت اسپا یا اسپای پا نیز چزو مهمترین خدمات اسپا تلقی می شود، همانطور که می دانید از پا به عنوان قلب دوم یاد می شود و داشتن پا هایی سالم و زیبا خواست هر شخصی است. اسپا پا نیز متنوع می باشد مانند فیش اسپا، پدیکور، رفلکسولوژی و… که هریک در سلامت و زیبایی نقشی مجزا ایفا می کند. پیشنهاد می کنیم برای شناخت کامل انواع و فواید روش های فوت اسپا کلیک کنید. همچنین برای مشاهده قیمت انواع پدیکور و فیش اسپا می توانید به نرخ خدمات بهداشت پا مراجعه نمایید.

خدمات دیگری مانند حوضچه های آب گرم، حمام نمک، حمام گل و لای و… نیز امروزه جزو خدمات اسپا قرار گرفته اند که هرکدام ویژگی های منحصر به فردی داشته و به سلامت و زیبایی شما کمک می کند.

فیش اسپا سعادت آباد

فواید خدمات اسپا چیست

با توجه به سرعت گرفتن روش زندگی مدرن حجم تنش ها و استرس زندگی افراد به طور چشمگیری افزایش یافته است، بحران های اقتصادی، مشغله زیاد و مشکلات ناشی از آن ها باعث می شود چه از لحاظ ذهنی و چه از لحاظ فیزیکی دچار آسیب های جدی شوید. در این میان اسپا گزینه ای مناسب جهت کند کردن این ریتم سرسام آور است، شما با انجام اسپا می توانید نیرو خود را بازیابی کرده تا با انرژی و شادابی بیشتر به کار های خود برسید. برخی از فواید اسپا به شکل موردی شامل:

  • کاهش استرس
  • تسکین درد های عضلانی و گرفتگی ها
  • جوانسازی پوست
  • بهبود گردش خون
  • و…

خدمات اسپا در لایم لانژ

ما در مجموعه لایم لانژ کلیه موارد مربوط به اسپا شامل ماساژ، فیشیال، ماساژ و خدمات مراقبت از پا شامل فیش اسپا و پدیکور را ارائه می دهیم. لازم به ذکر است لایم لانژ با بهره گیری از نیروی باتجربه و متخصص و همچنین جدیدترین دستگاه ها و علم روز به شما خدمات  خود را در بالاترین سطح استاندارد و کیفیت کم نظیر در تهران ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست