لوگو لایم لانژ
فوت اسپا سعادت آباد

فوت اسپا (Foot SPA)

فوت اسپا چیست؟

قبل از فوت اسپا ابتدا باید بدانیم که اسپا (SPA) از سه کلمه Sanitas Per Aquam به معنی سلامتی توسط آب گرفته شده است اما به شکل کلی به کلیه خدمات سلامت و بهداشت نظیر ماساژ، فیشیال و… اطلاق می شود.

بنابراین فوت اسپا (Foot SPA) به خدمات مراقبت و بهداشت پا ها گفته می شود که روش های متعددی دارد.

روش های فوت اسپا در لایم لانژ

ما در لایم لانژ با استفاده از کادر حرفه ای و جدیدترین متد های روز دنیا، بهترین خدمات سلامت و مراقبت از پا را به شما عزیزان ارائه می دهیم. این خدمات شامل فیش اسپا (Fish SPA)، و پدیکور با سه روش حرفه ای خشک، داخل آب و درمانی می باشد.

گارا فیش – دکتر ماهی

فیش اسپا یکی از خدمات سلامت و بهداشت پا می باشد که در آن ماهی ای به نام گارا روفا (Garra Rufa) بافت های مرده پوست را تشخیص داده و با مکیدن آن و ترشح نوعی آنزیم آنها را از بین می برد. این کار جنبه ریلکسی و زیبایی برای پوست دارد.

این روش از شیو‌ه‌های طبیعی درمان بیماری‌های پوستی است که اولین بار در کشور ترکیه برای درمان بیماری‌های پوستی مورد استفاده قرار گرفت. در این شیوه درمانی، با مکدین نقاطی از پوست بدن که دچار عارضه هایی مانند التهابات مزمن پوستی، اگزاما، قارچ، هستند به درمان بیماری کمک می کند.

پدیکور استاندارد خشک

در پدیکور خشک ابتدا هرگونه لاک قبلی را از ناخن ها پاک می کنیم سپس ناخن ها را با ناخن گیر مرتب کرده لبه های آن را با سوهان صاف می کنیم. گوشت های اضافه دور ناخن های پا گرفته شده و همچنین پوسته های اضافه کف پا که باعث آزار بسیاری از خانم ها می شود گرفته می شود. با این کار از ترک ترک شدن پاشنه پا جلوگیری خواهد شد. سپس یک اسکراپ پا به تمام سطح پا میزنیم و پا را آبکشی می کنیم و با حوله خشک می کنیم. در آخر نیز یک لوسین یا آبرسان به پا زده می شود.

پدیکور

پدیکور کامل در آب

در پدیکور کامل در آب یا اصطلاحا پدیکور خیس ابتدا هرگونه لاک قبلی را از ناخن ها پاک می کنیم سپس ناخن ها را با ناخن گیر مرتب کرده لبه های آن را با سوهان صاف می کنیم.

گوشت های اضافه دور ناخن های پا گرفته شده و سپس پاها به مدت 20 دقیقه داخل جکوزی آب گرم به همراه نمک دریا و کوکتل قرار می گیرند. در ادامه پا کف سابی می شود و پوسته های مرده و هرگونه ترک های سطحی و عمیق کف پا گرفته می شود تا کف پا کاملا صاف و یک دست شود. بعد از آن اسکراپ روی کل سطح پا زده می شود و بعد از 10 دقیقه آبکشی می شود. در انتها نیز یک لوسین یا آبرسان به پا زده می شود.

پدیکور سعادت آباد

پدیکور درمانی

در پدیکور درمانی کلیه مراحل پدیکور کامل در آب انجام می شود همچنین کلیه بیماری های پا اعم از میخچه، پینه، قارچ، ناخن فرو رفته در گوشت، تغییر رنگ ناخن، تغییر فرم ناخن، ضربه دیدگی ناخن مثل لخته شدن خون زیر ناخن و خونریزی زیر ناخن، شکسته شدن ناخن، ضخیم یا نازک شدن ناخن، خم شدن ناخن، درد و تورم ناخن برطرف می شود.

آشنایی کامل با پدیکور درمانی

پدیکور درمانی
فهرست